„RKL Summer 3x3“ turnyro nugalėtojams – 1000 Eur

2017-08-11 16:15:58

Rugpjūčio 18-20 dienomis ant jūros kranto sugrįžtantis festivalis „Karklė Live Music Beach 2017“ žada svečiams vasarą su laiminga pabaiga, tačiau antrąją festivalio dieną vyksiančio „RKL Summer 3x3“ turnyro dalyviai bus nudžiuginti dar labiau. Karklės festivalio organizatoriai skelbia, jog gatvės krepšinio turnyro pirmos vietos laimėtojams atiteks net 1000 eurų čekis, tai – dar neregėto dydžio prizas tokio tipo varžybose.

Tai bus pirmasis toks Regionų krepšinio lygos (RKL) inicijuotas gatvės krepšinio turnyras, kuriuo organizatoriai siekia parodyti, jog festivalių metu galima suderinti pramogas ir sportą. Žinoma, turnyre, kaip ir priklauso, vyraus festivališka atmosfera – gerą sportininkų bei žiūrovų nuotaiką užtikrins specialią programą ruošiantis didžėjus ir kitos pramogos.

Pagrindinė turnyro rėmėja, sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvė „SIL“ padėjo sukaupti išties stebinantį prizinį fondą – pirmąją vietą laimėjusi komanda bus apdovanota 1000 eurų čekiu, antrosios vietos nugalėtojams atiteks 300 eurų, o trečiosios – 200 eurų piniginiai prizai.

Turnyre komandos bus padalintos į grupes po 4-5. Pirmame etape komandos sužais su visomis grupes varžovėmis, o vėliau bus surengtos atkrintamosios varžybos.

Dalyvavimas „RKL Summer 3x3 2017“ turnyre – nemokamas, o turnyro dalyviams galioja specialios „Karklė LIve Music Beach 2017“ festivalio kainos. Įsigijusieji bilietus ne tik galės dalyvauti turnyre, bet ir bus pilnateisiai festivalio svečiai.

Komandų registracija bus vykdoma iki rugpjūčio 17 dienos 12 val. el. paštu edvinas@rkl.lt

Komentarus rašyti gali tik registruoti nariai.