B diviziono finaluose prireiks lemiamų rungtynių (foto)

2017-04-29 16:48:29

Natural Pharmaceuticals-RKL čempionato B diviziono finaluose intrigos neką mažiau nei sulaukėme A divizione. Tiek mažojo, tiek didžiojo finalo serijose prireiks lemiamų trečių rungtynių.

Šeštadienį (04.29) Trakuose vykusiame finalo mače Kėdainių "SC-Nevėžis" turėjo galimybę viską užbaigti ir pasidabinti aukso medaliais, tačiau karingieji "TonyResort" krepšininkai savo tvirtovę apgynė. Įveikę varžovus rezultatu 63:55 (7:12, 19:20, 23:11, 14:12), trakiškiai išlygino seriją iki 2 pergalių 1:1.

Rungtynių nuotraukų albumas

Tiesa, pradžia aikštės šeimininkams buvo itin sunki. Per pirmą ketvirtį Trakai įmetė tik vieną metimą iš žaidimo, o likusius 4 taškus sukrapštė nuo baudų metimo linijos.

Po pirmos pertraukėlės žaidimas išsilygino, o lūžis įvyko po ilgosios pertraukos. Trakų ekipa antrą rungtynių pusę pradėjo 9:2, perėmė iniciatyvą ir užbaigė rungtynes pergalingai.

Kaip sakė "TonyResort" treneris Šarūnas Ciparis, jo vadovaujama komanda pirmame ketvirtyje žaidė ne krepšinį, o rankinį.

"Manau, kad tiek pirmose rungtynėse, tiek šių rungtynių pirmame kėlinyje turėjome kažkokį psichologinį spaudimą. Įmetėme tik 7 taškus. Tačiau vėliau, kad susitvarkėme su psichologija, pradėjom rodyti savo tikrąjį veidą", - kalbėjo strategas.

"Reikia pagirti Kėdainių klubą, kuris yra tikrai lygiavertis varžovas, prieš kurį yra labai nelengva žaisti. Manau, atėję žiūrovai nepasigailėjo ir pamatė puikų reginį", - sakė Š.Ciparis.

Kėdainių "SC-Nevėžio" treneris Kastytis Kundrotas, paklaustas apie nesėkmės priežastis, taip pat išskyrė psichologiją.

"Didelio skirtumo žaidime nebuvo nei čia, nei ten. Komandos susitiko apylygės, verta viena kitos ir viską, skaitau, lemia fortūna. Taip pat turėjo įtakos, manau, nervinė įtampa. Kuomet neišmoksti gerai derinių, atsiranda žaidimas po vieną. Tada prasideda per daug nervų, įtampos.

Turėjom dvi rimtas rungtynes, gal kažkiek užsigrūdinom. Prieš tai gal trūko tokių stipresnių varžovų pogrupio varžybose. Dabar svarbiausia neperdegti ir bus viskas gerai", - sakė K.Kundrotas.

Trakų komandą į pirmą pergalę finale vedė Edgaras Sosnovskis, pelnęs 23 taškus. Calebas Suttonas pridėjo 12.

Kėdainių ekipos gretose po 17 taškų pelnė Gediminas Butkus ir Justinas Žirlys.

Lemiamos trečios finalo rungtynės vyks antradienį (gegužės 2 d.) Kėdainiuose.

Mažojo finalo serijoje iki 2 pergalių tarp Radviliškio "KK Radviliškis-ŠSPC" ir Stakliškių "Guostos" situacija susklostė analogiškai. Pirmas rungtynes namuose laimėję Radviliškio krepšininkai 79:60, išvykoje neatsilaikė 59:67

Paskutinis kovos dėl bronzos mūšis vyks sekmadienį (balandžio 30 d.) Radviliškyje.